Projekt 03-S4-2023-VUBP Předávání informací v oblasti BOZP, krizového řízení a ochrany obyvatelstva pro širokou veřejnost prostřednictvím technologických trendů

Výzkumný úkol cílí na vytvoření komunikační platformy poskytující profesionálně cílenou a snadno dostupnou informační podporu, která reflektuje potřeby cílových skupin a motivuje k jejímu využití. Jeho cílem je tedy holisticky obohatit problematiku BOZP tak, aby ve svém komplexu poskytovala ucelené informace pro odbornou veřejnost, zaměstnance i zaměstnavatele. 

Anotace: Výzkumný úkol cílí na vytvoření komunikační platformy poskytující profesionálně cílenou a snadno dostupnou informační podporu, která reflektuje potřeby cílových skupin a motivuje k jejímu využití. Jeho cílem je tedy holisticky obohatit problematiku BOZP tak, aby ve svém komplexu poskytovala ucelené informace pro odbornou veřejnost, zaměstnance i zaměstnavatele. Je třeba, aby zaměstnanci reflektovali nezbytnost připravenosti na krize, mimořádné události či požární rizika, jak ostatně ukazuje i současná realita. Záměrem bude prezentování aktuálních témat týkajících se daných oblastí široké veřejnosti ve srozumitelné a zajímavé formě a zvýšit zájem a povědomí o důležitých tématech.

Klíčová slova: BOZP, komunikace, zaměstnanci, informace, ICT, krizové řízení, ochrana obyvatelstva, trendy

Řešeno: 1/2023 – 12/2025

Hlavní příjemce: Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.

Odpovědný řešitel: Ing. Kateřina Veselá

VÝSTUPY

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Přehled příspěvků publikovaných na oborovém portálu BOZPinfo zasílaný každý pátek odpoledne

Provozovatel portálu

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1

Sociální sítě VÚBP

facebook linkedin instagram buzzsprout twitter youtubepinterest

Kde nás najdete

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail