Jaký je rozdíl mezi Základní registrací a Rozšířenou registrací na portálu BOZPinfo.cz

Základní registrace

Je povinná pro všechny návštěvníky webových stránek, kteří chtějí pracovat se základními funkcemi portálu BOZPinfo.cz, jako je psaní komentářů k článkům nebo příspěvků do Poradny.

Také stačí pro vložení inzerátu typu Hledám práci do rubriky Pracovní místa, který je určen pro fyzické osoby hledající zaměstnání.

Od 10. 2. 2017 potřebujete Základní registraci také pro vkládání záznamů o svých osvědčeních o odborné způsobilosti v Katalogu OZO.

Základní registrace je podmínkou pro Rozšířenou registraci.

Rozšířená registrace

Oproti základní registraci přináší rozšířená registrace možnost plného využití inzertních funkcí portálu BOZPinfo.cz pro firmy.

Funkce Základní registrace Rozšířená registrace
Pracovní místa Hledám práci (určeno zájemcům o zaměstnání - fyzickým osobám) Hledám zaměstnance (určeno zaměstnavatelům - firmám i jednotlivcům)
Kalendář akcí Není možné vkládat Je možné vkládat

Rozšířená registrace je určena hlavně firmám, které chtějí využívat inzertní funkce portálu BOZPinfo.cz. K tomu je potřeba vyplnit a odeslat registrační formulář pro Rozšířenou registraci, vyplňují se v něm především fakturační údaje. O výsledku registrace je uživatel informován e-mailem.

Inzertní služby portálu BOZPinfo.cz

Inzertní funkce webového portálu BOZPinfo.cz jsou placené. Pro placení za jednotlivé služby a úkony jsme zavedli jako platidlo Kredity. Kredity je možné po přihlášení objednat na stránce Můj účet > Kredity.

Od 2. 6. 2021 jsme změnili možnost objednávání kreditů, nyní si můžete objednat libovolný počet kreditů tak, aby přesně odpovídal očekávané potřebě. U formuláře pro Dobití kreditů je přehled, který napoví, kolik a jakých služeb si můžete za objednávané kredity nakoupit. Kredity lze objednávat i ve větším množství, neplánujeme na rozdíl od jiných webů, že bychom jejich platnost časově omezovali. Kredity se objednávají po 50 kusech, jejich cena se odvíjí od množství kreditů objednávaných jednorázově a pohybuje se od 1,3 Kč do 0,9 Kč za 1 kredit. Konkrétní cena je stanovena podle následující tabulky.

Tabulka kreditů

50 - 750 kreditů 1,3 Kč/kredit
800 - 1550 kreditů 1 Kč/kredit
od 1600 kreditů 0,9 Kč/kredit

Pracovní místa

Pro vyzkoušení od nás každá nově registrovaná firma obdrží 30 kreditů, které může využít pro vložení inzerátu Hledám zaměstnance, který se bude zobrazovat po dobu 3 dnů.

Nově přidaný inzerát následně čeká na schválení správcem. Obvykle je schválen do následujícího pracovního dne. O stavu schvalování je uživatel informován e-mailem. V okamžiku schválení správcem jsou odečteny kredity. Inzeráty, které čekají na schválení, je možné editovat vlastnimi silami, přístup k editaci je v Přehledu inzerátů v sekci Můj účet > Inzeráty.

Pokud je firma neziskovou nebo státní organizací, bude inzerát vystaven po dobu 30 dnů a zdarma.

Inzeráty se po dobu zveřejnění zobrazují návštěvníkům webu v sekci Pracovní místa a jsou automaticky zařazovány do newsletteru E-mailové zpravodajství, který rozesíláme každý pátek.

Ceník inzerátů

Počet kreditů Doba zobrazení Typ registrace Typ inzerátu
žádné 40 dní Základní registrace Hledám práci
žádné 30 dní Rozšířená registrace - nezisková nebo státní organizace Hledám zaměstnance
30 kreditů - dostanete zdarma za Rozšířenou registraci 3 dny - na zkoušku Rozšířená registrace - firma Hledám zaměstnance
100 kreditů 7 dní Rozšířená registrace - firma Hledám zaměstnance
200 kreditů 14 dní Rozšířená registrace - firma Hledám zaměstnance
400 kreditů 30 dní Rozšířená registrace - firma Hledám zaměstnance
600 kreditů 60 dní Rozšířená registrace - firma Hledám zaměstnance
800 kreditů 90 dní Rozšířená registrace - firma Hledám zaměstnance

Kalendář akcí

Podmínkou pro zveřejnění akce je její vymezení podle zaměření oborového portálu BOZPinfo (tématika BOZP a PO). Nově přidaná akce následně čeká na schválení správcem. Obvykle je schválena do následujícího pracovního dne. O stavu schvalování je uživatel informován e-mailem. V okamžiku schválení správcem jsou odečteny kredity. Akce, které čekají na schválení, je možné editovat vlastnimi silami, přístup k editaci je v Přehledu akcí v sekci Můj účet > Akce. Akci je také možné uložit jako Koncept, který se nezveřejní, ale bude uložen pro další použití a zároveň slouží jako náhled, jak bude akce vypadat na stránkách.

Přidané akce se zobrazují návštěvníkům webu v sekci Kalendář akcí a jsou také zařazovány do newsletteru E-mailové zpravodajství. Od 22. 9. 2020 jsou pro zájemce připraveny rozšířené možnosti upozornění na vložené akce.

  • Jedná se o „Zvýraznění ve výpise“ – zvýrazněná akce je orámována a doplněna ikonkou Tip, aby vizuálně vynikla mezi ostatními obyčejnými záznamy ve výpisu na stránce.
  • Další možnost se týká zařazení akce do našeho newsletteru E-mailové zpravodajství na začátek zprávy do zvláštní části s nadpisem Nepřehlédněte. Pro každou akci je možné vybrat 1, 2 nebo 3 termíny rozesílání, které předcházejí datu začátku konání akce. Newsletter E-mailové zpravodajství rozesíláme každý pátek v 16 hodin.

Ukázku rozšířených možností uvidíte v článku Rozšířené možnosti Kalendáře akcí.

Ceník akcí

počet kreditů možnosti
50 kreditů akce bez rozšířených možností
150 kreditů akce se zvýrazněním ve výpise
150 kreditů akce s 1 zařazením do newsletteru
250 kreditů akce se 2 zařazeními do newsletteru
350 kreditů akce se 3 zařazeními do newsletteru
250 kreditů akce se zvýrazněním a 1 zařazením do newsletteru
350 kreditů akce se zvýrazněním a 2 zařazeními do newsletteru
450 kreditů akce se zvýrazněním a 3 zařazeními do newsletteru

Přehled potřebných kreditů pro zveřejnění akce je automaticky spočítán na konci formuláře, uživatel uvidí i zbývající počet kreditů, které má aktuálně k dispozici na svém účtu.

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Přehled příspěvků publikovaných na oborovém portálu BOZPinfo zasílaný každý pátek odpoledne

Provozovatel portálu

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1

Sociální sítě VÚBP

facebook linkedin instagram buzzsprout twitter youtubepinterest

Kde nás najdete

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail