Pozvánka na on-line seminář Home office a jeho legislativní a psychosociální aspekty v souvislosti s covid-19

Zdroj: 

Zveme vás na on-line seminář Home office a jeho legislativní a psychosociální aspekty v souvislosti s covid-19, který se koná 26. listopadu 2020 od 9 hodin.

On-line seminář pořádá Evropská agentura pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci (EU-OSHA) ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí, Enterprise Europe Network při Centru pro regionální rozvoj České republiky a Svazem průmyslu a dopravy České republiky v rámci celoevropské kampaně Zdravé pracoviště 2020 – 2022 s názvem Zdravé pracoviště si posvítí na fyzickou zátěž.

Program semináře najdete v příloze. Přihlásit se můžete zde.

Cílem odborného semináře je poskytnout účastníkům bližší náhled do problematiky týkající se home office a jeho legislativních a psychosociálních aspektů v souvislosti s COVID-19. Seminář je určen posluchačům z řad malých a středních firem a zaměstnavatelské sféry obecně.

Podrobné informace týkající se připojení k tomuto on-line semináři Vám budou v dostatečném časovém předstihu doručeny rovněž na e-mail, který uvedete při registraci. K účasti na on-line semináři postačí připojení k internetu a internetový prohlížeč.

Soubory ke stažení

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Přehled příspěvků publikovaných na oborovém portálu BOZPinfo zasílaný každý pátek odpoledne

Provozovatel portálu

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1

Sociální sítě VÚBP

facebook linkedin instagram buzzsprout twitter youtubepinterest

Kde nás najdete

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail