Lidé na prvním místě: kampaň Zdravé pracoviště jako vodítko pro digitalizaci práce

Dnes (25. 10. 2023) byla oficiálně zahájena nová kampaň Zdravé pracoviště s názvem Bezpečná a zdravá práce v digitálním věku.

V souladu s evropskou digitální dekádou komisař EU pro pracovní místa a sociální práva Nicolas Schmit prosazuje udržitelnou digitální transformaci vedoucí k blahobytu a vyslovil kampani podporu.

Cílem kampaně, která se zabývá dopadem technologií, jako jsou roboti nebo umělá inteligence, a novými formami práce, např. prací prostřednictvím digitálních platforem a prací na dálku, je prosazovat spolupráci, zvýšit informovanost a podpořit bezpečné a produktivní využívání digitálních technologií v různých odvětvích a na různých pracovištích.

Na uvedených odkazech naleznete více informací o kampani a o tom, jak se zapojit a přispět k utváření bezpečné digitální transformace práce, která bude zaměřená na člověka.

Přečtěte si tiskovou zprávu.

Seznamte se s celou řadou akcí v rámci kampaně pořádaných během Evropského týdne bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, který se koná od 23. do 27. října po celé Evropě. 

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Přehled příspěvků publikovaných na oborovém portálu BOZPinfo zasílaný každý pátek odpoledne

Provozovatel portálu

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1

Sociální sítě VÚBP

facebook linkedin instagram buzzsprout twitter youtubepinterest

Kde nás najdete

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail