Jak zahájit rozhovor o muskuloskeletálních poruchách na pracovišti

„Podněty k diskusím o muskuloskeletálních poruchách na pracovišti“ jsou skvělým novým zdrojem. Lze je použít k usnadnění skupinových diskusí na pracovišti nebo během školení. Tento nástroj je pomůckou pro vedoucí pracovníky a zaměstnance, pokud jde o komunikaci o muskuloskeletálních poruchách.

Uvedené podněty zahrnují různé scénáře, včetně boje proti muskuloskeletálním poruchám u celé řady pracovních míst; informování zaměstnavatele o tom, že byla diagnostikována muskuloskeletální porucha; rozhovoru s pracovníkem, který může trpět bolestí zad, a řešení muskuloskeletálních poruch na pracovišti s pracovními úkoly výrazně rozlišenými podle pohlaví.

Dobrá komunikace mezi zaměstnanci a vedoucími pracovníky ohledně muskuloskeletálních poruch je zásadní pro to, aby takovým onemocněním bylo možné předcházet a dobře je zvládat. Tento praktický zdroj vysvětluje přínosy upřímného a konstruktivního rozhovoru v případě, že vyvstane problém.

Stáhněte si „Podněty k diskusím o muskuloskeletálních poruchách na pracovišti“.

Zjistěte více o muskuloskeletálních poruchách.

Přečtěte si praktického průvodce „Zdraví pracovníci, prosperující společnosti“ s dalšími informacemi o boji proti muskuloskeletálním poruchám na pracovišti.

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Nové příspěvky publikované na informačním serveru BOZPinfo.cz

Kde nás najdete

Provozovatel portálu

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1
+420 221 015 844
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail