Veletrh vědy 2019

Zdroj: 

Pozvánka do veletržního stánku Evropské agentury pro BOZP, Ministerstva práce a sociálních věcí a Výzkumného ústavu bezpečnosti práce v rámci VELETRHU VĚDY, který bude probíhat 6.–8. června 2019 v PVA EXPO PRAHA.

Dovolujeme si Vás pozvat do společného stánku Evropské agentury pro BOZP, Ministerstva práce a sociálních věcíVýzkumného ústavu bezpečnosti práce (hala č. 4). Návštěvníci se zde seznámí se sympatickým nešikou jménem NAPO, který je hlavním hrdinou filmů s tématy bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a v běžném životě.

S využitím této populární postavičky připravili odborníci na bezpečnostní problematiku zábavné a tvůrčím způsobem pojaté filmy a vzdělávací materiály zaměřené na obeznámení žáků s problematikou bezpečnosti a ochrany zdraví při pracovních a školních činnostech. Záměrem autorů bylo připravit flexibilní moduly využitelné pro různé druhy či témata výuky vhodné především pro:

  • zdravotní a sociální rozvoj žáků, tzv. sociální učení; 
  • přírodní vědy, chemii, fyziku apod. (nebezpečné látky, nauka o lidském těle);
  • dopravní výchovu (bezpečnostní značky);
  • výuku mateřského jazyka a cizích jazyků;
  • umělecké předměty (kreslení, hry apod.).

Vzdělávací projekt Napo pro učitele je dostupný prostřednictvím Českého Focal Pointu pro BOZP - rubrika Vzdělávání.

Filmy s NAPO budou promítány po celou dobu trvání veletrhu a návštěvníci mohou získat vybrané filmy na DVD, dále i informační materiály a propagační předměty. Pro děti, mládež a jejich doprovod je připraveno poučení o bezpečném zacházení s chemikáliemi a obecně o potřebě ochrany zdraví a bezpečného chování, a to formou her, kvízů a křížovek.

Těšíme se na setkání s Vámi!

http://www.veletrhvedy.cz/cz/

Napsali o nás: http://www.bozpinfo.cz/josra/veletrh-vedy-zajimava-platforma-pro-vychovne-pusobeni-na-deti-mladez-v-oblasti-bezpecneho

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Přehled příspěvků publikovaných na oborovém portálu BOZPinfo zasílaný každý pátek odpoledne

Provozovatel portálu

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1

Sociální sítě VÚBP

facebook linkedin instagram buzzsprout X youtubepinterest

Kde nás najdete

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail