Týden bezpečnosti ve firmě Skanska

Zdroj: 
Vzhledem k tomu, že bezpečnost práce je pro společnost Skanska prioritním tématem, pořádá v ČR a SR již druhý Týden bezpečnosti v tomto roce. Pomyslně se tak připojuje k Evropskému týdnu bezpečnosti, který probíhá ve stejném čase, tedy od 20. do 26. října.

Téma druhého Týdne bezpečnosti v tomto roce se zaměřuje na společné úsilí při zlepšování bezpečnosti – Leadership – osobní přijetí zodpovědnosti, ale zároveň pochopení, že jsme součástí týmu, ať už jsme kdekoliv a děláme cokoliv. Hlavní aktivitou na stavbách a provozech bude Hodina pro život. Během těchto setkání se bude mluvit zejména o plánování prací, koordinaci na stavbě a také o významu dodržování Skanska standardů.

V roce 2004, kdy se konal první ročník, šlo o jednodenní aktivitu, která se týkala pouze zaměstnanců Skanska. Od roku 2005 se jedná o celý týden naplněný aktivitami, které mají za cíl zapojit každého. Počínaje klientem a konče subdodavateli firmy. Každý rok se zaměřili na jedno vybrané téma. Motto letošního jubilejního desátého celosvětového Týdne bezpečnosti, který probíhal od 5. do 11. května 2014, bylo „Spolu pro bezpečnost každého z nás".

Plakát Týden bezpečnosti nebo Plakát Cviky na protažení a další materiály si můžete stáhnout na webových stránkách této společnosti.

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Nové příspěvky publikované na informačním serveru BOZPinfo.cz

Kde nás najdete

Provozovatel portálu

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1
+420 221 015 844
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail