Staňte se oficiálním partnerem kampaně a pomozte nám zajistit bezpečnější a zdravější digitální práci v celé Evropě

Jste dynamickou mezinárodní nebo evropskou organizací či společností působící ve vícero členských státech EU? Sdílíte naši vizi podpory bezpečnějšího, zdravějšího a produktivnějšího pracovního prostředí? Pokud ano, vyzýváme vás, abyste se jako oficiální partner aktivně zapojili do naší kampaně Zdravé pracoviště na období 2023–2025 s názvem Bezpečná a zdravá práce v digitálním věku.

Proč s námi spolupracovat?

  •  Zviditelníte se: díky partnerství s námi ukážete, že se snažíte být sociálně odpovědní.
  •  Rozšíříte své kontakty: budete moci navázat kontakty s podobně smýšlejícími organizacemi působícími na celém světě a aktivně se zapojit do seminářů a akcí zaměřených na sdílení osvědčených postupů.
  •  Zvýšíte povědomí o vás: prostřednictvím oddílu Novinky na našich internetových stránkách a našeho zpravodaje budete moci představit svoji činnost tisícům čtenářů.

Jste připraveni pomoci? Podívejte se na nabídku partnerství v rámci kampaně (viz přílohu) a do 20. prosince 2023 vyplňte formulář žádosti.

Akce pro partnery z EU určená pro nové i stávající partnery kampaně je ideální příležitostí k navázání kontaktů a získání dalších informací o kampani.

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Přehled příspěvků publikovaných na oborovém portálu BOZPinfo zasílaný každý pátek odpoledne

Provozovatel portálu

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1

Sociální sítě VÚBP

facebook linkedin instagram buzzsprout twitter youtubepinterest

Kde nás najdete

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail