Rubrika Digitalizace na BOZPinfo

Zdroj: 

Nová rubrika Digitalizace na BOZPinfo soustřeďuje informace k dané problematice; nabízí informační, osvětové a vzdělávací materiály (plakáty, letáky, roll upy, tiskové zprávy), zajímavé články na téma digitalizace, nabídky vzdělávaní na dané téma apod.

Digitální technologie nabízejí zaměstnavatelům i zaměstnancům na mnoha pracovištích a ve všech odvětvích více příležitostí, ale také představují větší výzvy a rizika z hlediska bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Novinky na poli digitalizace mohou být dobrým pomocníky, ale mohou také přinášet i některá úskalí, která je nutné mít pod kontrolou a včas je eliminovat. Nejrůznější formy digitálních technologií využívají nejen velké a nadnárodní společnosti, ale stále častěji se uplatňují také v malých podnicích i v mikropodnicích. Právě tyto podnikatelské subjekty mají obecně horší přístup k informacím důležitým pro své fungování a řízení, a proto potřebují dobré metodické nástroje a odbornou pomoc, jinak se často zbytečně obávají nových postupů a změn, které s digitálním věkem přicházejí.

Přitom právě v oblasti BOZP jsou digitální technologie ideálním prostředkem pro šíření důležitých informací a řízení možných rizik.

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Přehled příspěvků publikovaných na oborovém portálu BOZPinfo zasílaný každý pátek odpoledne

Provozovatel portálu

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1

Sociální sítě VÚBP

facebook linkedin instagram buzzsprout twitter youtubepinterest

Kde nás najdete

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail