Pozvánka na on-line seminář Nemoci z povolání a home office a jeho legislativní aspekty v souvislosti s covid-19 

Zdroj: 

Zveme vás na on-line seminář Nemoci z povolání a home office a jeho legislativní aspekty v souvislosti s covid-19, který se koná 9. listopadu 2020 od 9 hodin.

Seminář pořádá Evropská agentura pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci (EU-OSHA) ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí a Svazem průmyslu a dopravy ČR (SPČR) v rámci celoevropské kampaně Zdravé pracoviště 2020–2022 s názvem Zdravé pracoviště si posvítí na fyzickou zátěž.

Cílem odborného on-line semináře je poskytnout účastníkům bližší náhled do problematiky týkající se specifikace nemocí z povolání, nemocí přenosných a parazitárních (covid-19), home office a jeho legislativních aspektů souvisejících s covid-19, muskuloskeletálních poruch souvisejících s prací a zvýšení povědomí o rizicích, která představují.

Program semináře najdete v příloze. Přihlásit se můžete zde.

Podrobné informace týkající se připojení k tomuto on-line semináři vám budou v dostatečném časovém předstihu doručeny na e-mail, který uvedete při registraci. K účasti na on-line semináři postačí připojení k internetu a internetový prohlížeč. 

Soubory ke stažení

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Přehled příspěvků publikovaných na oborovém portálu BOZPinfo zasílaný každý pátek odpoledne

Provozovatel portálu

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1

Sociální sítě VÚBP

facebook linkedin instagram buzzsprout twitter youtubepinterest

Kde nás najdete

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail