Výtvarná soutěž pro žáky základních škol a nižších stupňů víceletých gymnázií

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v.v.i., a Ministerstvo práce a sociálních věcí vyhlašují celostátní výtvarnou soutěž pro děti s názvem „DEJ NA SEBE POZOR, MAMI, DEJ NA SEBE POZOR, TATI!“.

Zaměřují tak pozornost na problematiku rizik, kterými jsou v souvislosti s prací a zájmovou (volnočasovou) pracovní činností ohroženy všechny skupiny obyvatelstva. Děti se budou zamýšlet nad tím, jaká rizika a nebezpečí mohou ohrozit jejich rodiče při výkonu jejich povolání nebo při jiné pracovní činnosti a poté navrhnou a nakreslí, jak a čím by je nebo jinou jim blízkou osobu před zjištěnými riziky a potencionálním nebezpečím ochránily. Soutěž se koná v období leden až březen 2009 v rámci kampaně „Zdravé pracoviště: dobré pro Vás, dobré pro podnikání“, pořádané v letech 2008-2009 Evropskou agenturou pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci.

Soutěž proběhne ve dvou soutěžních kategoriích (6-10 a 11-16 let) a tři vítězové v každé kategorii obdrží hodnotné ceny. Více informací najdete na http://skoly.vubp.cz/soutez_mami-tati.php.

 

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Přehled příspěvků publikovaných na oborovém portálu BOZPinfo zasílaný každý pátek odpoledne

Provozovatel portálu

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1

Sociální sítě VÚBP

facebook linkedin instagram buzzsprout twitter youtubepinterest

Kde nás najdete

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail