Veletrh A + A´07 na aktuální témata

Zdroj: 
Osobní ochrana, bezpečnost provozů a ochrana zdraví při práci jsou témata Mezinárodního veletrhu A + A 2007, který se bude konat ve dnech 18. – 21. 9. 2007 v Düsseldorfu.

Osobní ochrana, bezpečnost provozů a ochrana zdraví při práci jsou témata Mezinárodního veletrhu A + A 2007, který se bude konat ve dnech 18. – 21. 9. 2007 v Düsseldorfu. Od roku 1954, kdy se konal poprvé a kdy se ho zúčastnilo 74 vystavovatelů na 1.700 m2 výstavní plochy s návštěvností cca 2.000 osob se rozvinul do pozice světové oborové jedničky. Posledního veletrhu v roce 2005 se zúčastnilo již 1.380 vystavovatelů na cca
50.000 m2 a navštívilo ho přes 50.000 návštěvníků, přičemž více jak 10.000 jich přijelo ze zahraničí. Žádná jiná akce na světě nenabízí tak rozsáhlý program jako veletrh A + A, který se ustálil na dvouletém cyklu. Veletrh vděčí za svůj úspěšný vývoj především tomu, že se vždy dokázal přizpůsobit výběrem témat a nabídky měnícím se podmínkám pracovního prostředí, trhu s ochrannými pomůckami a bezpečnostní technikou, a také díky tomu, že úspěšně reagoval i na aktuální ohrožení ať již v podobě teroristických útoků nebo globálně se šířícím infekčním chorobám. V poslední době sehrává i důležitou roli v podpoře Evropské unie v otázce sjednocování směrnic a nařízení platných pro ochranu zdraví při práci.

Součástí veletrhu je i velmi bohatý doprovodný program, kterému vévodí Mezinárodní kongres A + A, který se letos uskuteční již po třicáté, a na kterém pořadatelská organizace – Spolkové pracovní společenství pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci BASI, e.V. – očekává účast více než 6.000 účastníků. V hale 7a düsseldorfského výstaviště se bude konat rozsáhlá doprovodná výstava „Kancelář – faktor úspěchu“ s akcentem na ergonomii a efektivní utváření pracovního prostředí. V hale 6 se uskuteční tradiční cvičení členů Svazu závodních požárních sborů WFV a v hale 4 budou moci návštěvníci zhlédnout přehlídky jednotného firemního stylu pracovních oděvů Corporate Fashion.

Výsadní postavení veletrhu A + A jako fóra pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci je potvrzováno nejen mezinárodností  a rozsahem nabídky, ale i přítomností návštěvníků s  rozhodovacími pravomocemi. 87% návštěvníků veletrhu  se ve svých podnicích, institucích a organizacích podílí na přijímání rozhodnutí a 92% všech návštěvníků zhodnotilo svoji návštěvu na minulém veletrhu A + A jako velmi uspokojivou.

Veletrhu A + A 2007 se také zúčastní české firmy – bude jich celkem 10 na 175 m2, přičemž až na jednu výjimku, kterou je firma Canis Safety a.s., Ostrava, která se veletrhu zúčastní poprvé, všechny ostatní jsou již tradičními účastníky. Svědčí to o tom, že pro tyto firmy, vesměs z kategorie malých a středních podniků, se veletrh A + A stal důležitou součástí jejich marketingové strategie a na A + A prostě již nemohou chybět. Jde o firmy Červa Export Import Praha, Malina-Safety Jablonec nad Nisou, Novesta Zlín, Lubomír Mlček – Astona Bojkovice, Seals Distributor Praha, Severosklo Kamenický Šenov, Singing Rock Ponikla, Vochoc Zbuch a World Way Safety Pardubice.

 Další informace jsou k dispozici na internetu:

www.AplusA-online.de
www.bvv.cz  Služby – On-line prodej vstupenek a katalogů na veletrhy Messe Düsseldorf

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Přehled příspěvků publikovaných na oborovém portálu BOZPinfo zasílaný každý pátek odpoledne

Provozovatel portálu

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1

Sociální sítě VÚBP

facebook linkedin instagram buzzsprout twitter youtubepinterest

Kde nás najdete

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail