Nová vize oborového portálu BOZPinfo

Zúčastněte se online dotazníkového šetření a spolupodílejte se tak na nové vizi portálu BOZPinfo. Vaše odpovědi nám pomohou vytvořit web, který bude co nejlépe vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům. Jako poděkování za účast Vás čeká odměna v podobě plnotextového přístupu do našeho archivu BOZP SAFE po dobu 1 měsíce.

Jedním z cílů výzkumného úkolu 03-S4-2023-VUBP Předávání informací v oblasti BOZP, krizového řízení a ochrany obyvatelstva pro širokou veřejnost prostřednictvím technologických trendů je vytvoření nového vzhledu a restrukturalizace obsahu oborového portálu BOZPinfo.

Technologické trendy se neustále vyvíjí a také se mění uživatelské chování, proto je důležité pravidelně aktualizovat vzhled a strukturu webu tak, aby ho uživatelé využívali efektivně a získávali relevantní informace snadno a rychle. Naším cílem je vytvoření informačně komplexního portálu s přehledným a intuitivním rozhraním, který bude dostupný z různých zařízení.

Vážení uživatelé,

rádi bychom Vás požádali o několik minut Vašeho času pro vyplnění tohoto krátkého dotazníku. Naším cílem je získat Vaše názory a zpětnou vazbu týkající se nové vize portálu BOZPinfo.cz.

Chceme vědět, co se Vám na našem portálu líbí, co byste změnili a co byste rádi viděli v budoucnu. Vaše názory nám pomohou lépe porozumět Vašim potřebám a umožní nám dále rozvíjet a zdokonalovat náš portál.

Vaše účast je pro nás velmi důležitá a těšíme se na Vaše odpovědi, které zůstanou zcela anonymní a nebudou sdíleny s třetími stranami.

Děkujeme, že jste si našli čas na vyplnění tohoto dotazníku a jako poděkování Vám nabízíme přístup k plným textům v našem digitálním archivu BOZP SAFE.

Řešitelský tým

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Přehled příspěvků publikovaných na oborovém portálu BOZPinfo zasílaný každý pátek odpoledne

Provozovatel portálu

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1

Sociální sítě VÚBP

facebook linkedin instagram buzzsprout twitter youtubepinterest

Kde nás najdete

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail