Valná hromada Společné vize

Zdroj: 
Profesní seskupení Společná vize pořádá svou valnou hromadu dne 14. 2. 2014 v brněnském hotelu Maximus Resort.

Členové Společné vize usilují o zvýšení bezpečnosti na staveništích prostřednictvím společných seminářů a konferencí, aktivně se zapojují do řešení otázek spojených s činností koordinátorů na stavbách a podílejí se na tvorbě souvisejících legislativních podkladů.

Na programu valné hromady jsou kromě běžné agendy zařazena i vystoupení zástupců Ministerstva práce a sociálních věcí, Státního úřadu inspekce práce, České komory autorizovaných inženýrů a techniků a dalších organizací. Účastníci si dále budou moci vyslechnout i odborné přednášky z oblasti práva a povinností koordinátora z pohledu OIP, odpovědnosti za dočasné stavební konstrukce, pracovnělékařské péče apod.

Pořadatelé využili také možností, které jim nabízí hotel, v němž se akce koná. Na valnou hromadu navazuje sportovně relaxační odpoledne se soutěží v bowlingu, tenisovým turnajem, fitness aktivitami a dalšími soutěžemi o zajímavé ceny.

Ve večerních hodinách následuje společenský večer s maškarním plesem, módní přehlídkou a dalšími překvapeními.

Bližší informace lze nalézt přímo na stránkách Společné vize, kontaktní osobou je Mgr. Svatava Hrubá, tel. 733 531 355. e-mail: svatava.hruba@arranogroup.cz.

Autor článku: 

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Nové příspěvky publikované na informačním serveru BOZPinfo.cz

Kde nás najdete

Provozovatel portálu

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1
+420 221 015 844
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail