Školení vedoucích zaměstnanců o PO a BOZP

Semináře, kurzy

Školení je určeno pro vedoucí zaměstnance právnických a podnikajících osob s pracovišti se zvýšeným a vysokým požárním nebezpečím (§§4 a 16 Zákona o PO) a samozřajmě zahrnuje také nutnou oblast BOZP a z ní vyplývajících povinností a zodpovědností. Praktické rady a pomoc při orientaci v uvedené problematice.

Datum konání
13.10.2017 - 13.10.2017
Místo konání
Školicí centrum PO a BOZP, Drážďanská 7a, Ústí nad Labem 400 07
Pořadatel
Požární služby Ústí n.L. spol. s r.o., Drážďanská 7a, Ústí nad Labem
http://www.pozarni-sluzby.cz

Základní informace

Prezence 8:00 - 8:30
Zahájení 8:30
Celková doba kurzu

6 hodin

Cena 1.100,- Kč včetně DPH
Cena zahrnuje metodický materiál a občerstvení
Přihláška přihlaště se zde

Náplň kurzu

Školení je připravenou moderní a poutavou formou a zahrnuje:

teorii - základní pravidla a povinnosti související se zajištěním bezpečnosti práce a požární ochrany na pracovišti, dokumentace PO a BOZP, základy analýzy rizik, poskytování OOPP, hygienické předpisy…

praktické ukázky - na speciálních trenažerech bude předvedena funkčnost požárně bezpečnostních zařízení (hasicí přístroje, hydranty, EPS, stabilní hasicí zařízení, Polygon výškových prací). Účastníci budou stručně seznámení s tím, jak má správně vypadat kontrola provozuschopnosti těchto zařízení, aby tak měli možnost ověřit si kvalitu práce jejich servisních firem.

Psychologie na pracovišti je novou částí našeho školení.Kromě negativních dopadů na psychické zdraví zaměstance se v rámci našeho školení seznámíte také s několika komunikačními metodami, které podporují zdravou komunikaci zaměstnanců na pracovišti - asertivní komunikace, zdravé řešení konfliktů - a jak si udržet svou duševní hygienu - nezbytnou součást zaměstnancova pracovního dne. Seznámíte se také s praktickými nácviky jednoduchých relaxačních technik, které lze využít i během pracovního procesu.

Účastníci obdrží Osvědčení o absolvování školení.

Více informací zde

Lektorský tým

Odborní pracovníci s dlouholetou praxí v příslušném oboru. Část Psychologie na pracovišti zajišťuje lektor s příslušným vzděláním.

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Nové příspěvky publikované na informačním serveru BOZPinfo.cz

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail