Školení bezpečnosti práce, požární ochrany a motivační školení k prevenci rizik

Jednou z nejvíce vnímaných povinností zaměstnavatele při zajišťování BOZP je povinnost zajistit školení BOZP zaměstnanců. Právě vydaná publikace je určena především těm, kteří si chtějí sami provádět školení BOZP a PO.

Důležité informace zde však najdou i ti, jež si jejich provedení chtějí objednat u firmy poskytující služby v těchto oblastech. Dozvědí se, co od této firmy požadovat, aby při kontrole oblastním inspektorátem práce nebylo konstatováno, že nejsou splněny všechny požadavky zákoníku práce na seznámení zaměstnanců s danou problematikou. Uvedeny jsou i informace, jak nejlépe jednotlivá školení zajistit, kdo je může provádět a co vše mají obsahovat.

Na závěr se můžete seznámit s novým typem nezávazného školení pro zaměstnavatele, jehož cílem je motivace jednotlivých zaměstnanců k vnímání a zajišťování prevence rizik na svých pracovištích.

Autor knihy Tomáš Neugebauer pracuje v oblasti BOZP nepřetržitě více než dvacet let včetně příbuzných oblastí – požární ochrana, firemní ekologie, krizový management. Vydává publikace věnované BOZP, provádí v této oblasti i lektorskou činnost. V roce 2012 zvítězil v soutěži odborně způsobilých osob k prevenci rizik „Profesionál BOZP“.

NEUGEBAUER Tomáš. Školení bezpečnosti práce, požární ochrany a motivační školení k prevenci rizik, Wolters Kluwer, a. s., 2014, www.wolterskluwer.cz.

Školení WK

Komentáře

A týká se tato kniha také

28.04.2014 - 19:52 Michal Větrovský
A týká se tato kniha také online školení? Něco jako je tento článek http://www.bezpecnostprace.info/item/jake-jsou-moznosti-a-formy-skoleni-bozp-a-po

Re:

19.05.2014 - 10:41 Petr Řezníček
Dobrý den, jako redaktor této knihy Vám můžu sdělit, že kniha řeší i problematiku e-learningových kurzů, a to o něco podrobněji než uvedený článek.

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Přehled příspěvků publikovaných na oborovém portálu BOZPinfo zasílaný každý pátek odpoledne

Provozovatel portálu

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1

Sociální sítě VÚBP

facebook linkedin instagram buzzsprout twitter youtubepinterest

Kde nás najdete

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail