Pozvánka na konferenci „Prevence a rehabilitace poškození zdraví z práce - právní úprava a praxe“

Zdroj: 

Srdečně Vás zveme na konferenci „Prevence a rehabilitace poškození zdraví z práce - právní úprava a praxe“, která se koná ve středu 12. června 2019 od 9:00 do 16:00 hodin v Poslanecké sněmovně PČR, Sněmovní 1, Praha 1 - Malá Strana, konferenční sál č. 205.

Konference je pořádaná Stálým výborem pro sociálně zdravotní problematiku a národní dokumenty BOZP Rady vlády pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci, pod záštitou Mgr. Andrey Babišové, předsedkyně Podvýboru pro sociálně zdravotní pomezí Výboru pro sociální politiku Poslanecké sněmovny PČR, a Ministerstva práce a sociálních věcí, ve spolupráci se zainteresovanými orgány státní správy, sociálními partnery a odbornými institucemi v ČR.

Konference je uspořádána současně jako 7. schůze Podvýboru pro sociálně zdravotní pomezí Výboru pro sociální politiku Poslanecké sněmovny PČR a 115. zasedání Stálého výboru pro sociálně zdravotní problematiku a národní dokumenty BOZP Rady vlády pro BOZP.

Cílem konference je otevřít na půdě PS PČR problematiku bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a na základě přednesených informací a široce pojaté závěrečné diskuse k projednaným tématům formulovat návrhy opatření ke zvýšení prevence pracovních rizik a snížení sociálních a ekonomických důsledků poškození zdraví z práce v ČR.

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Přehled příspěvků publikovaných na oborovém portálu BOZPinfo zasílaný každý pátek odpoledne

Provozovatel portálu

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1

Sociální sítě VÚBP

facebook linkedin instagram buzzsprout twitter youtubepinterest

Kde nás najdete

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail