rádio v kanceláři

1 příspěvek / 0 nový
#1

rádio v kanceláři

25. Květen 2019 - 12:29

Dobrý den,

prosím, je nějak někde ošetřeno, jaký maximální hluk může být v kanceláři a jak se bránit, když nemůžu pracovat při hraní rádia?

Máme okna do ulice, kde je velký hluk, takže rádio musí být o to víc nahlas a celý den jede rádio Kiss - tuc, tuc, tuc.. diskotéka v kanceláři. Nedá se při tom absolutně pracovat, natož účtovat. Normálně mě z toho fyzicky bolí hlava a nejsem schopná přečíst si ani jídelní lístek, prostě mozek vypíná. Nestíhám vůbec práci, protože mě to zpomaluje, všechno musím číst pětkrát, protože ani nevím, co čtu.
Zní mi to pak v uších až do večera, i když už jsem dávno doma a jsem z toho nesmírně unavená.

Domluva absolutně není možná, proto jsem šla za nadřízenou a ta mě jen odpálkovala, že tam rádio vždy bylo a nikomu to nikdy nevadilo. Tak asi mi zbývá už jen dát výpověď, dokud mám ještě zkušební dobu. :( Na vlastní kancelář není prostor a ani by to nešlo, neb je nutná komunikace s kolegyněmi.

Sluchátka (ani jedno nenápadné bezdrátové) nadřízená nepovolila s tím, že se to do kanceláře nehodí (přitom ale žádní klienti k nám nechodí, ani nejsme žádná prestižní firma, nemáme ani dresscode).

 

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Nové příspěvky publikované na informačním serveru BOZPinfo.cz

Kde nás najdete

Provozovatel portálu

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1
+420 221 015 844
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail