Povodňový plán

1 příspěvek / 0 nový
#1

Povodňový plán

27. Květen 2014 - 7:32 Ing. Vít Hofman

Dobrý den, měl bych na Vás následující dotaz. Musí mít firma vypracovaný povodňový plán? A pokud ano, koho se to týká, který předpis toto upravuje a kdo plán vypracovává / schvaluje? Děkuji. (Pozn. nemám na mysli vypracování plánu dle odst. (6), § 102, ZP).

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Přehled příspěvků publikovaných na oborovém portálu BOZPinfo zasílaný každý pátek odpoledne

Kde nás najdete

Provozovatel portálu

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1
+420 221 015 844
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail