Online školení zaměstnanců firmy CRDR jsou efektivní, levná a rychlá

Zdroj: 

Jednou ze základních povinností každého zaměstnavatele je proškolit své zaměstnance v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany a zajistit školení řidičů. V tomto článku najdete nabídku on-line školení společnosti CRDR.

Jak však ať už povinná, či nepovinná školení zrealizovat, aby se přitom neztrácel čas organizováním, zajišťováním akreditovaných lektorů, pronájmem prostor a následnou kontrolou, zda-li se tam skutečně dostavili všichni zaměstnanci. Nemluvě o testování, co si vůbec ze školení kdo v hlavě odnesl. Školení se tak leckdy mohla stát noční můrou pro všechny strany.

Chcete-li k problematice školení zaměstnanců přistupovat efektivně a moderně, zjednodušit si celý organizační proces a ještě ušetřit, využijte nabídku online školení společnosti CRDR.

CRDR - školení řidičů

CRDR online školení šetří čas i peníze

Povinná školení již nemusí být pro zaměstnance tím „nezáživným školením o předpisech, které se zdají být ztrátou času“. V online kurzech je odborný výklad doprovázen interaktivními prvky (animace, fotky, obrázky, logické úlohy, kvízy apod.), které školení výrazným způsobem oživí. Velmi vítaná je možnost absolvovat školení v individuálně zvoleném čase. Stačí mít počítač s internetovým připojením. Ale tím výhody online školení nekončí. Mezi další patří snadná organizace školení, trvalý přístup k informacím, aktualizační servis a trvalé propojení s lektorem. Samozřejmostí je nabídka kurzů v češtině i angličtině a záruka jejich odbornosti.

Online školení zahrnuje řídící vzdělávací systém, elearningové kurzy a odborné poradenství.

Řídící vzdělávací systém zajišťuje komfortně veškerou organizaci a správu školení. To znamená, že hlídá a eviduje termíny školení podle nastavených parametrů, automaticky organizuje školení podle nastavených parametrů, sleduje průběh školení (statistiky, přehledy, vyhodnocení znalostí atp.), ověřuje znalosti testováním. Navíc umí jednoduše připomenout neplnění termínů i vydat osvědčení o absolvovaném školení. Jednoduché a efektivní.

Nabídka CRDR online kurzů zákonných školení včetně garancí a poradenství

Elearning umožňuje velmi snadno zajistit i jinak často organizačně náročné specifické požadavky, které na školení zejména u BOZP a PO kladou právní nařízení. Mezi tyto požadavky patří zejména přesné hlídání termínů, doložitelné ověřování znalostí, opakované proškolování, informování zaměstnanců o aktualitách souvisejících s problematikou školení, vydávání osvědčení o absolvování školení a další.

Společnost CRDR, s.r.o. nabízí nejen základní povinné kurzy online:

  • Školení bezpečnosti práce – Školení BOZP (3 verze: pro vedoucí zaměstnance, pro zaměstnance, kurz v Aj)
  • Školení požární ochrany -  Školení PO (3 verze: pro vedoucí zaměstnance, pro zaměstnance, kurz v Aj)
  • Školení řidičů (2 verze: řidiči referenti i profesionálové, kurz pro cizince v Aj se specifiky řízení v ČR)

Ale také další kurzy pro zaměstnance z různých odvětví:

  • První pomoc
  • Práce ve výškách
  • Práce ve skladu
  • Obsluha manipulačního vozíku

A nově exklusivně i 

  • Kurz školení BOZP ve stavebnictví.

U společnosti CRDR lze objednat nejen jednotlivé online kurzy od 50,-Kč/os/rok, ale i zvýhodněný balíček všech nabízených kurzů, a to za konečnou cenu nejvýše 200,-Kč/os/rok za kompletní balíček všech kurzů. Vy si jen pouze vyberete takové kurzy, které chcete svým zaměstnancům přidělit. U většího počtu zaměstnanců jsou poskytovány množstevní slevy.

Více informací o online školení zaměstnanců s kontakty a možností objednávky najdete na www.skolenibozp.cz.

Školení řidičů on-line

Pokud budete mít nějaké dotazy, prosím, zašlete je na skoleni@crdr.cz.

Komentáře

efektivní?

18.04.2013 - 08:19 Jaroslav Krabica
Docela by mě zajímalo, jakým způsobem je do školení např. "referentů", zahrnut zaměstnavatelem zpracovaný dokument, nazvěme ho např. dopravně provozní řád? Obsahem školení řidičů "referentů" přeci nemusí být informace o tom, jak v autě správně sedět, pokud to tedy neuvádí návod výrobce, což je další důležitý dokument, se kterým by měl být zaměstnanec seznámen, ovšem jeho zahrnutí do školení, považuji za šťastné řešení pouze v případě, že je ve firmě jeden typ vozidla, max 2. Obsahem školení jsou zejména právní a ostatní předpisy BOZP. Obecně tedy. Jak do Vašich školení zahrnujete vnitřní dokumentaci zaměstnavatele, která je, dle mého názoru, tím nejdůležitějším obsahem školení a která zaměstnanci říká, jakým způsobem zaměstnavatel požadavky právních a ostatních předpisů BOZP naplňuje? Pokud ve školení tato dokumentace není, nemůže být nějakým Vaším online kurzem naplněn požadavek Zákoníku práce a školení může být obecně označeno za formální, neúplné. Potom je nutno, kromě online kursu, provést další školení, tentokrát asi fyzické, způsobilou osobou. Kde je potom ta efektivita, levnost, rychlost? Pro ty, co to myslí s bezpečností vážně, daří se jim po všech stránkách, je to asi dobrý doplněk klasického školení. Pro ostatní to však bude, zřejmě, jen ztráta času. PS.: Pokud si po objednání kurzu firmou, zažádáte její dokumentaci BOZP a tuto do kurzu zapracujete, informace opatříte animacemi, obrázky, logickými úvahami a kvízi, které to celé oživí, aby to nebylo nudné jako od OZO, a v případě aktualizace této dokumentace, ihned provádíte i aktualizaci kurzu a to vše při uvedené ceně, tak klobouk dolů a výše uvedené neberte v potaz.

Dotaz?

18.04.2013 - 11:02 Jaroslav Krabica
Docela by mě zajímalo, jakým způsobem je do školení např. "referentů", zahrnut zaměstnavatelem zpracovaný dokument, nazvěme ho např. dopravně provozní řád? Obsahem školení řidičů "referentů" přeci nemusí být informace o tom, jak v autě správně sedět, pokud to tedy neuvádí návod výrobce, což je další důležitý dokument, se kterým by měl být zaměstnanec seznámen, ovšem jeho zahrnutí do školení, považuji za šťastné řešení pouze v případě, že je ve firmě jeden typ vozidla, max 2. Obsahem školení jsou zejména právní a ostatní předpisy BOZP. Obecně tedy. Jak do Vašich školení zahrnujete vnitřní dokumentaci zaměstnavatele, která je, dle mého názoru, tím nejdůležitějším obsahem školení a která zaměstnanci říká, jakým způsobem zaměstnavatel požadavky právních a ostatních předpisů BOZP naplňuje? Pokud ve školení tato dokumentace není, nemůže být nějakým Vaším online kurzem naplněn požadavek Zákoníku práce a školení může být obecně označeno za formální, neúplné. Potom je nutno, kromě online kursu, provést další školení, tentokrát asi fyzické, způsobilou osobou. Kde je potom ta efektivita, levnost, rychlost? Pro ty, co to myslí s bezpečností vážně, daří se jim po všech stránkách, je to asi dobrý doplněk klasického školení. Pro ostatní to však bude, zřejmě, jen ztráta času. PS.: Pokud si po objednání kurzu firmou, zažádáte její dokumentaci BOZP a tuto do kurzu zapracujete, informace opatříte animacemi, obrázky, logickými úvahami a kvízi, které to celé oživí, aby to nebylo nudné jako od OZO, a v případě aktualizace této dokumentace, ihned provádíte i aktualizaci kurzu a to vše při uvedené ceně, tak klobouk dolů a výše uvedené neberte v potaz. PS.2: Zdá se mi to, nebo byl můj příspěvek smazán? Jen se ptám a připojuji můj názor a myslím, že je můj dotaz celkem věcný. Zaměstnavatelé to už tak mají dost těžké a nepřijde mi zrovna "košér" tahat je za nos a defakto klamavou reklamou se je snažit přesvědčit, že po absolvování nějakého online "školení", si splní zákonnou povinnost.

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Přehled příspěvků publikovaných na oborovém portálu BOZPinfo zasílaný každý pátek odpoledne

Kde nás najdete

Provozovatel portálu

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1
+420 221 015 844
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail