Máte chaos v dokumentaci BOZP a PO? Jde to i lépe.

Zdroj: 

CRDR zpracovává dokumentaci BOZP tak, aby byla co nejlépe srozumitelná, přehledná a pochopitelná. Můžete si například objednat na míru vytvořený šanon pro dokumentaci BOZP a PO navazující na internetovou aplikaci BOZP-SYSTEM.cz, která slouží pro komplexní správu agendy BOZP a PO online.

Stále se vám nedaří uspořádat agendu dokumentů spojených s bezpečností práce tak, jak byste si přáli, a místo přehledných materiálů se neustále trápíte s hromadou nic neříkajících dokumentů? Stává se vám, že nevíte, co máte podle platné legislativy a co již dávno není aktuální? Řešení je snadné. Nechte si dokumentaci zkontrolovat odborníky a všechny dokumenty vložte do přehledného šanonu se záložkami a popiskami, co k čemu slouží. Není to sice běžným standardem, ale pár firem, které tyto služby nabízí, se přeci jen na trhu najít dá. Mezi tyto společnosti patří i CRDR, která dokumentaci BOZP zpracovává tak, aby byla co nejlépe srozumitelná, přehledná a pochopitelná.

Šanon CRDR plně odpovídá vašemu provozu

Na míru vytvořený šanon pro dokumentaci BOZP a PO je navržen přesně tak, aby co nejlépe odpovídal danému provozu. Dokumentace celé firmy je rozdělena do podkategorií, abyste se v ní lépe orientovali. Najdete zde oddíly: BOZP, PO, Prověrky BOZP a PO, Školení zaměstnanců, OOPP, Doprava, Skladování, Stroje a zařízení, Pracovnělékařské služby a Ostatní. Každý oddíl je následně naplněn dokumenty, které odpovídají vašim činnostem a upravují se pro jednotlivé pracovní pozice. Dále zde najdete kartu s aktualizacemi dokumentace a kontakt na technika BOZP, který se o vaši firemní bezpečnost stará. Na každém šanonu navíc najdete pro případ nouze kontakt na HELPLINKU, která je v provozu 24 hodin denně.

BOZP-SYSTEM – komplexní správa BOZP a PO online a přehledně

Abyste měli ještě méně starostí, šanon CRDR dále navazuje na internetovou aplikaci BOZP-SYSTEM.cz, která slouží pro komplexní správu agendy BOZP a PO online, a umožňuje tak mít vaši dokumentaci dostupnou 24 hodin denně z kteréhokoli místa s přístupem na internet. Vzhledem k tomu, že BOZP-SYSTEM je naprosto flexibilní, je vhodný pro jakýkoli typ společnosti, bez ohledu na velikost či zaměření. Nemalou výhodou je fakt, že tento systém je pro zákazníky CRDR zcela zdarma.

Už žádné složité papírování

Díky používání BOZP-SYSTÉMU se vyhnete složitému papírování, předávání dokumentů i hromadnému posílání e-mailů. Budete mít stále po ruce návody, jak se zachovat v krizových situacích, manuály ke strojům a zařízením i přehled o nedostatcích na provozovnách. Přestože BOZP-SYSTEM obsahuje všechny důležité doklady, zůstává nadále přehledný a navíc má i možnost individuálního nastavení rozhraní tak, aby to vyhovovalo opravdu každému. Vzhledem k tomu, že u každého dokumentu lze nastavit individuální práva, nedochází ke zbytečnému zatěžování zaměstnanců nepotřebnými informacemi.

BOZP-SYSTEM za vás navíc hlídá nutnost povinných kontrol a revizí a propojit jej můžete i s online školením zaměstnanců.

Autorka je redaktorkou online Magazínu BezpečnostPráce.info.

CRDR dokumentace

CRDR dokumentace
Foto šanonu

Autor článku: 

Komentáře

Kolik přibližně stojí

28.11.2014 - 08:35 Radovan Holy
Kolik přibližně stojí vypracování takového šanonu, který uvádíte, pro menší firmu (Kovovýroba), s přibližně 30 ti zaměstnanci. Nechci přesnou částku, jen rámcově, kolik by nás to vyšlo? Děkuji.

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Přehled příspěvků publikovaných na oborovém portálu BOZPinfo zasílaný každý pátek odpoledne

Provozovatel portálu

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1

Sociální sítě VÚBP

facebook linkedin instagram buzzsprout X youtubepinterest

Kde nás najdete

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail