Konference Bezpečně spolu 2023

Konference a sympózia

Profesní spolek SPOLEČNÁ VIZE: BEZPEČNOST PRÁCE NA STAVENIŠTI, z.s. ve spolupráci se společností Arrano Group s.r.o. pořádá Konferenci Bezpečně spolu 2023 na téma: Bezpečnost a ochrana zdraví na staveništi, odpovědnosti jednotlivých účastníků a nové trendy na staveništi.

28.03.2023
Místo konání
HOTEL MAXIMUS RESORT, Hrázní 327/4a, 635 00 Brno
Pořadatel
SPOLEČNÁ VIZE: BEZPEČNOST PRÁCE NA STAVENIŠTI, z. s.
https://www.spolecnavize.eu/

Jednodenní odborná akce se bude zabývat především odpovědnostmi jednotlivých účastníků výstavby z hlediska judikatury. Zaměříme se na trestně právní odpovědnost vycházející z činnosti Koordinátora BOZP. Budeme vycházet z analýzy přestupkových a trestních činností Koordinátora BOZP na staveništi, zhotovitele a technického dozoru stavebníka z hlediska bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Provedeme si rozklad některých soudních rozsudků. 

Budeme se věnovat novým trendům v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví na staveništi z pohledu veřejných zakázek pro zadavatelé staveb, smluvních podmínek a především organizačním a technickým zajištěním pozemních i dopravních staveb. Rozhodně zajímavá část se bude týkat přístupů a novinek v bezpečnosti práce na železničních stavbách.

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Přehled příspěvků publikovaných na oborovém portálu BOZPinfo zasílaný každý pátek odpoledne

Provozovatel portálu

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1
+420 221 015 844

Sociální sítě VÚBP

facebook linkedin instagram buzzsprout twitter youtubepinterest

Kde nás najdete

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail