Další podcast z dílny VÚBP, v. v. i.

Realizací uvedeného podcastu byl pověřen Dan Tržil, který je současně i moderátor podcastu. Dan pomáhá klientům využít audio obsah pro budování komunity, networking a získání nových zákazníků a je tvůrcem podcastu Proti Proudu, kde zpovídá úspěšné české osobnosti z různých oborů a rozebírá jejich cestu na vrchol jejich oborů.

Motto diskuze podcastu, „Sport fotbal může vést ke zlepšení kvality života a zároveň může vést k řadě zranění, která vznikají jednak při zápasech, soutěžích a také při tréninkových procesech. V tomto díle podcastu se zaměříme na otázky spojené s aktuálními tématy: 

  • Co je to Flow? Dáme fotbalistům pár tipů, jak se do Flow dostávat. Ve FLOW/Zóně lze dosahovat lepších sportovních výsledků, a lze tím také zlepšovat koncentraci a předcházet zraněním.
  • Budeme mluvit o tréninku olympioniků a o PROTOKOLU 24/7, o tzv. všímavé stravě, všímavé chůzi, meditačním běhu, všímavém protahování, vitalizačním cvičení, relaxaci…
  • Jako praktickou ukázku a první techniku si představíme všímavou/vědomou stravu. Naučíme posluchače brániční dýchání s vedením dechu a techniku odfouknutí problému z dlaně.
  • Vysvětlíme si zásady: 1. Co jíst 2. Jak to jíst 3. Co dělat po jídle s  tím, že to hlavní sdělení bude: Na co jsi myslel při tom, když jsi jedl … no přeci na to jídlo.
  • Na závěr podcastu posluchače pozveme k dalšímu podcastu, ve kterém je naučíme předspánkovou relaxaci na odstranění napětí svalů před usnutím, pro lepší kontinuitu vyplavováním růstového hormonu.
  • Naučíme se legální doping tak, jak to používá fotbalista Ronaldo.

 

Srdečně Vás zveme k poslechu podcastu z dílny VÚBP, v. v. i.

Podcast je ke stažení zde.
Podcasty VÚBP: https://www.buzzsprout.com/1514908
RSS Feed:  https://feeds.buzzsprout.com/1514908.rss

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Přehled příspěvků publikovaných na oborovém portálu BOZPinfo zasílaný každý pátek odpoledne

Provozovatel portálu

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1
+420 221 015 844

Sociální sítě VÚBP

facebook linkedin instagram buzzsprout twitter youtubepinterest

Kde nás najdete

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail