BOZPinfo vyhlašuje novou soutěž "BOZP z mého pohledu"

Zdroj: 

Vážení čtenáři, posílejte své pozitivní i negativní zkušenosti s řešením bezpečnosti a ochrany zdraví na svých pracovištích, se zajišťováním úkolů v prevenci rizik, s aplikací právních předpisů BOZP, s problémy, se kterými se na svých pracovištích potýkáte apod.

I v této soutěži podobně jako v "Takto rozhodně ne!" máte možnost na základě zveřejněných příspěvků diskutovat o problémech, které se na Vašich pracovištích vyskytují, posílat zajímavé komentáře na dané téma a ještě vyhrát cenu. Každý půlrok se bude losovat o účast na jednodenní vzdělávací akci VÚBP, v. v. i., dle vlastního výběru zdarma. Druhý a třetí vylosovaný účastník obdrží balíček propagačních předmětů.

Minimální délka příspěvku je 5 řádků stránky A4, maximální 1 normostrana (1 800 znaků, což odpovídá cca 30 řádkům).

Redakce si vyhrazuje právo upravit příspěvek po jazykové stránce, nezveřejňovat jména osob a názvy firem, které budou případně v textu zmíněny. Příspěvky s vulgárním obsahem nebudou do soutěže zařazeny. Jméno autora příspěvku bude na webu zveřejněno, pokud si vyloženě nebude přát opak.

Vaše názory nás zajímají a budeme jim věnovat pozornost při přípravě dalšího obsahu oborového portálu BOZPinfo! Posílejte je na adresu: bozpinfo@vubp-praha.cz.

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru e-mailového zpravodajství

Přehled příspěvků publikovaných na oborovém portálu BOZPinfo zasílaný každý pátek odpoledne

Provozovatel portálu

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1

Sociální sítě VÚBP

facebook linkedin instagram buzzsprout twitter youtubepinterest

Kde nás najdete

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na váš e-mail